Kontakt: dni skupienia, dom pielgrzyma, dom rekolekcyjny, lectio divina, pielgrzymka, rekolekcje, rekolekcje ignacjańskie, rekolekcje małżeńskie, rekolekcje warszawa, rekolekcje wielkopostne, pielgrzymka, pielgrzymki, sanktuaria, sanktuarium

Bardzo chcielibyśmy być z Tobą w kontakcie. Obojętnie gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, na pewno nasza współpraca ma sens. Dlaczego? Ano dlatego, że jesteśmy w miejscu dla zaangażowanych katolików. Każdy jest tutaj „na wagę złota”.

Pragniemy, by tutaj spotykali się ci, którzy poważnie traktują wiarę i swoją relację z Panem Bogiem. A wiemy, że więź z Bogiem może być bardzo różnorodna. Oj, bardzo! Mając kontakt z pobożnymi treściami i poświęcając swój czas modlitwie można przeżyć rekolekcje (ignacjańskie, lectio divina, małżeńskie, wielkopostne, kapłańskie lub jakiekolwiek inne). Duchowy rozwój może również nastąpić tam, gdzie dociera piesza albo autokarowa pielgrzymka. Albo nie przechodząc ani kilometra i spędzając całe rekolekcje w pomieszczeniu i wykorzystując ciszę, którą oferuje nam dom pielgrzyma lub dom rekolekcyjny, można się zbliżać do naszego Stwórcy. Słowem, różne są drogi do duchowego wzrostu. Sami przeżyliśmy już różne dni skupienia i rekolekcje, więc wiemy, że tam naprawdę dzieją się cuda!

Zważając na to wszystko, pragniemy Ciebie zachęcić do kontaktu z nami. Być może właśnie Ty naprowadzisz nas na jakiś pomysł, który pozwoli rozwinąć naszą internetową ewangelizację? Coraz częściej bowiem zauważamy, że wiele kapitalnych katolickich inicjatyw wcale nie jest rozgłaszanych… Pytamy: dlaczego? Jeśli te spotkania dają tyle radości i miłości jej uczestnikom, to co stoi na przeszkodzie by powiedzieć o nich światu? Naprawdę, nie dopuśćmy, by żadne rekolekcje, konferencje ani dni skupienia umknęły uwadze tych, którzy chcieliby z nich skorzystać! Nie ważne czy miejsce ich organizacji to: Koszalin, Ruda Śląska, Kalisz, Płock, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Olsztyn, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Rybnik, Tychy, Wałbrzych, Opole, Tarnów, Włocławek, Legnica, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Gdynia, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Toruń, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Katowice, Białystok, Warszawa albo Kraków… Wszystko to, co dobre, domaga się rozgłoszenia. Nie bójmy się mówić o dobru. Nie pozwólmy, by zło było bardziej krzykliwe!

 

 Jak nas znaleźć? Jest kilka możliwości:

 

napisać e-mail na adres:

redakcja@ewangelizuj.pl               albo wypełnić formularz ->

 

wejść na FanPage, dać lajka i czekać aż informacje same będą się pojawiać :  

https://www.facebook.com/ewangelizuj/

 

obserwować nas na Twitterze

https://twitter.com/ewangelizuj_pl

 

zobaczyć i subskrybować na YouTube (kanał ewangelizuj pl): 

https://www.youtube.com/user/ewangelizuj

 

napisz do nas, na pewno odpowiemy  

pozdrawiamy

zespół ewangelizuj.pl i znajdzrekolekcje.pl

 

"Znajdź Rekolekcje" - Katalog dla zaangażowanych katolików:

rekolekcje ignacjańskie - Dom Rekolekcyjny - Dom Pielgrzyma,

modlitwa Lectio Divina i inne inicjatywy katolickie.

 

pintrest.png (4 KB) tumblr.png (942 b) reddit.png (2 KB) about_me.png (430 b) behance.png (1 KB) blog.png (4 KB)

Tagi: dni skupienia, dom pielgrzyma, dom rekolekcyjny, lectio divina, pielgrzymka, rekolekcje, rekolekcje ignacjańskie, rekolekcje małżeńskie, rekolekcje warszawa, rekolekcje wielkopostne, pielgrzymka, pielgrzymki, sanktuaria, sanktuarium

loading