O nas

Szczęść Boże!

Bardzo cieszymy się, że chciałeś kliknąć w tę zakładkę. Oznacza to, że nie tylko szukasz rekolekcji, dni skupienia czy domów rekolekcyjnych i pielgrzyma, lecz chciałbyś nas poznać. To miłe i co najważniejsze – chrześcijańskie! Jesteśmy w końcu powołani do tego, by siebie kochać, a nie tylko korzystać, ze swoich umiejętności i pracy.

Mówili o nas:

tvp3 szczecin.png (5 KB) tvp.gif (9 KB)radio niepokalanow.jpg (65 KB)

 

Nasz zespół redakcyjny:

Iwona Śliżewska.png (404 KB)

Iwona Śliżewska - Redaktor naczelny. Często nazywana "siostrą ks. Piotra" ( zapewne z powodu podobieństwa i urody -20 lat od tego, co można przeczytać w dowodzie osobistym). Tak naprawdę jest jego mamą. Iwona jest nauczycielem religii z wieloletnim stażem. Gdyby każda katechetka miałaby tyle pomysłów na edukację religijną co ona, to katecheza w Polsce byłaby na zupełnie innym poziomie. Często jest witana chóralnym okrzykiem uczniów: "O!!! Pani Iwonka!!!". Kocha, to co robi i wykonuje to dobrze :) 

Kontakt: redakcja@ewangelizuj.pl  , kaiwonka@gmail.com

 

ks. Piotr Śliżewski.png (283 KB)

Ks. Piotr Śliżewski - redaktor. Kapłan archidiecezji szczecińsko- kamieńskiej. Aktualnie posługujący w Cedyni (najdalej na zachód wysunięty punkt Polski). W skrócie: ewangelizator. Czasami z powodu natłoku pomysłów ciężo mu zasnąć. Życiowe hasło to "ora et labora" (módl sie i pracuj). Z akcentem na pierwsze, bo bez niego to drugie niezbyt wychodzi. 

Kontakt: redakcja@ewangelizuj.pl 

 

Podsumowując, wychodząc od słowa „o nas” , zapraszamy do tego, byś i Ty powiedział nam coś o sobie. Jeśli chcesz to uczynić, możesz to zrobić poprzez nasze portale:

oś naszych działań – portal religijny www.ewangelizuj.pl

katalog inicjatyw katolickich www.znajdzrekolekcje.pl - właśnie na nim jesteś :)

witryna z treściami dotyczącymi spowiedzi www.DOBRAspowiedz.pl - rachunki sumienia, artykuły i video o sakramencie pokuty i pojednania

witryna www.gregorianka.pl - umożliwiająca zamówienie intencji mszalnej on-line

 

Co więcej, otwieramy dla Ciebie przestrzeń wyjątkowej ewangelizacji. Razem z nami możesz tworzyć to miejsce - Katalog dla zaangażowanych katolików. Czekamy, aż opublikujesz u nas rekolekcje ignacjańskie, małżeńskie, wielkopostne, kapłańskie czy jakiekolwiek inne. Także baza z ośrodkami rekolekcyjnymi czeka aż powiesz nam, który dom rekolekcyjny i dom pielgrzyma warto odwiedzić!

Bądźmy razem z tych dziele zbierania ważnych informacji. Odnalezione tutaj rekolekcje naprawdę mogą zmienić kogoś życie!

Nie mów, że jesteś z małej miejscowości i dlatego u Ciebie nic nie może powstać. A nawet jeśli pojawią się problemy, to zawsze można poszukać jakiegoś większego centrum. Należą do nich: Warszawa, Kraków, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Ruda Śląska, Kalisz, Płock, Zielona Góra, Rybnik, Tychy, Wałbrzych, Opole, Tarnów, Włocławek, Legnica. Sprawdzałeś je? Jeśli nie, to czas najwyższy. Jak znajdziesz coś ciekawego, to nas poinformuj :)

Masz jakieś pytania odnośnie dodawania rekolekcji pisz na e-mail: redakcja@ewangelizuj.pl

Pozdrawiamy Ciebie i Twoich najbliższych

i nie zapominamy o Was w naszych modlitwach

Redakcja znajdzrekolekcje.pl 

 

 

 

 

 

 

Tagi: dni skupienia, dom pielgrzyma, dom rekolekcyjny, lectio divina, pielgrzymka, rekolekcje, rekolekcje ignacjańskie, rekolekcje małżeńskie, rekolekcje warszawa, rekolekcje wielkopostne, pielgrzymka, pielgrzymki, sanktuaria, sanktuarium

loading