Ogłoszenia /

Walka duchowa, cz. 2 – czyli, jak się... /

Powrót
Wydarzenie: rekolekcje
Miejscowość: Gdańsk
Województwo: pomorskie
Termin: 10.02.2017 - 12.02.2017
Godzina: 18:00 - 14:00
Koszt: płatne
Cena: 160.00zł za całe wydarzenie
Nr telefonu: +48 609 113 117
Specyfika wydarzenia: Katechezy
Strona WWW: http://www.dmk.pl/category/rekolekcje-w-naszym-domu/
E-mail: biuro@dmk.pl
Kierownik duchowy: o. Piotr Pliszka
Walka duchowa, cz. 2 – czyli, jak się bronić przed złem?
TERMIN:

10-12 lutego 2017 roku

REKOLEKCJE TYLKO DLA DOROSŁYCH !!!

TEMAT:

Walka duchowa, cz. 2 – czyli, jak się bronić przed złem?Dziś nikogo nie trzeba przekonywać, że zło panoszy się coraz bardziej, widać jego działanie niemal na każdym kroku, tym bardziej, że media – we właściwy dla siebie sposób – szukając sensacji, ukazują przede wszystkim wydarzenia niepokojące, tragiczne. Gdzie jest miejsce chrześcijanina w tym świecie, który, wedle słów św. Jana Apostoła (1 J 5,19) „leży w mocy Złego”? W jaki sposób możemy bronić się przed jego działaniem, atakami, próbami, by oddzielić nas od Boga? Ponieważ zły duch stosuje konkretne środki, by nas kusić, oszukiwać i prowadzić do grzechu, musimy zatem podjąć konkretne kroki, by przed nim się bronić. Zakłada to duchową walkę, o której traktują franciszkańskie rekolekcje.

Jest to już druga część spotkań z egzorcystą, o. Mateuszem Stachowskim, który dzieląc się swym doświadczeniem ukazuje mechanizmy działania demona i sposoby walki przeciwko niemu.

Walka duchowa to rekolekcje dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej jak chronić się przed złem.
Wpatrując się w Chrystusa będziemy uczyć się od Niego codziennego podejmowania trudów i odkrywania drogi do pokonania ataków złego ducha

Zapraszamy także na pierwszą część – Walka duchowa: Myślę, więc jestem… kuszony.DLA KOGO:

Rekolekcje są zaadresowane do osób oczekujących pomocy w duchowych zmaganiach. Walka duchowa to rekolekcje dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej jak chronić się przed złem.

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek kolacją o godz.18.00, a kończą w Niedzielę obiadem o godz. 14.00.KOSZT REKOLEKCJI ZA OSOBĘ:

Proponujemy opcje:

160 zł – wyżywienie, koszty organizacyjne, bez noclegu
190 zł – nocleg, wyżywienie, koszty organizacyjne, pokój wieloosobowy (5-4)
220 zł – nocleg, pełne wyżywienie, koszty organizacyjne, pokój trzyosobowy
260 zł – nocleg, pełne wyżywienie, koszty organizacyjne, pokój dwuosobowy
300 zł – nocleg, pełne wyżywienie, koszty organizacyjne, pokój jednoosobowy

Potwierdzeniem w udziału w sesji rekolekcyjnej jest dokonanie pełnej opłaty według wybranej przez siebie opcji w zgłoszeniu, na niżej podane konto do 5 lutego 2017 roku.

Brak opłaty rozumiemy jako wycofanie się z udziału w rekolekcjach. Zabieg ten pozwala nam przyjąć określoną ilość osób bez niepotrzebnego blokowania miejsc.

DOM POJEDNANIA I SPOTKAŃ IM. ŚW. MAKSYMILIANA M. KOLBEGO

80-822 GDAŃSK UL. ŚW. TRÓJCY 4

PNB Paribas Bank Polska S.A.
ul.Okopowa 7,
80-819 Gdańsk
BIC: PPAB PLPK

nr konta w PLN: 29 1600 1303 1849 0332 9000 0001
w systemie IBAN: PL29 1600 1303 1849 0332 9000 0001REKOLEKCJE POPROWADZĄ:

o. Mateusz Stachowski OFM Conv., franciszkanin, rekolekcjonista, duszpasterz w klasztorze franciszkańskim w Gdyni, spowiednik i kierownik duchowy, pełni posługę egzorcysta w Wilnie na Litwie, rzecznik prasowy i odpowiedzialny za media w gdańskiej Prowincji Franciszkanów, twórca internetowej telewizji – FranciszkanieTV, poeta, muzyk, kompozytor, animator wydarzeń kulturalnych, fotograf, grafik.

Pomoc w rekolekcjach:

o. dr Robert Zbierański OFM Conv., franciszkanin, pedagog, duszpasterz franciszkańskiej wspólnoty akademickiej w Gdańsku, prowincjalny moderator Ruchu Światło-Życie, zastępca dyrektora Domu Pojednania i Spotkań im. Św. Maksymiliana M. Kolbego.

o. Piotr Pliszka OFM CONV., dyrektor Domu Pojednania i Spotkań, przełożony braci ze Wspólnoty Domu Św. Maksymiliana, rekolekcjonista, kierownik duchowy, moderator kręgu Domowego Kościoła; z zamiłowania kucharz; odpowiedzialny za projekt „Wyspa Świętego Franciszka”, którego elementem jest Dom św. Maksymiliana.
loading