Ogłoszenia /

ŚLADAMI MARYI - REKOLEKCJE O NAŚLADOWANIU 10 CNÓT... /

Powrót
Wydarzenie: rekolekcje
Miejscowość: Licheń Stary
Województwo: wielkopolskie
Termin: 30.08.2024 - 01.09.2024
Godzina: 18:00 - 14:00
Koszt: płatne
Cena: 210.00zł za całe wydarzenie
Nr telefonu: 697959083
Specyfika wydarzenia: Rekolekcje (inne)
Strona WWW: https://www.lichen.pl/biuro-obslugi-pielgrzyma/
E-mail: lichen@lichen.pl
Kierownik duchowy: Ksiądz marianin
ŚLADAMI MARYI - REKOLEKCJE O NAŚLADOWANIU 10 CNÓT MATKI BOŻEJ
W Ewangelii znajdujemy wezwanie Chrystusa do tego, aby Go naśladować. Iść za Jezusem oznacza zatem wstępować w Jego ślady, uczyć się od Niego postaw cichości, miłości, bycia dla innych…
Każdy z nas od chwili chrztu jest zaproszony do tego, aby coraz bardziej upodabniać się do naszego Pana, by w ten sposób – jak uczniowie – głosząc Dobrą Nowinę swoim zżyciem, innych do Niego przyprowadzać. Naśladować Chrystusa, oznacza więc: dążyć w naszej szarej codzienności małymi krokami do osiągnięcia świętości.
W naszej pielgrzymce nie jesteśmy sami. Towarzyszy nam Maryja, Matka Boga i nasza. To od Niej chcemy uczyć się konkretnych postaw, by jak najwierniej żyć Ewangelią Jej Syna. Maryja zawsze pełniła wolę Boga i do tego zachęca nas każdego dnia.
Jeśli zatem pragniesz z dnia na dzień wprowadzać Boże słowo w czyn i uczyć się od Maryi naśladowania Jej Syna, nie czekaj. Poczuj się zaproszony/a, aby spojrzeć na Maryję, która niezawodnie prowadzi nas do Jezusa.
Rekolekcje, które proponujemy to refleksja nad konkretnymi postawami Matki Pana w oparciu o Regułę 10 cnót Maryi, które każdy z nas może wprowadzać w swoje życie, by bardziej być dla innych, by bardziej kochać, by jak Ona promieniować miłością Boga.

Rekolekcje prowadzi ks. Adam Stankiewicz MIC.

Koszt: od 210 zł do 330 zł od osoby (w tym nocleg i wyżywienie), płatne gotówką w chwili zakwaterowania.
loading