Ogłoszenia /

Rekolekcje Modlitwa przez taniec /

Powrót
Wydarzenie: rekolekcje
Miejscowość: Katowice
Województwo: śląskie
Termin: 13.09.2019 - 15.09.2019
Godzina: 18:00 - 14:00
Cykliczne: co ok 6 miesięcy
Koszt: płatne
Cena: 190.00zł za całe wydarzenie
Nr telefonu: +48 605 306 937
Specyfika wydarzenia: Rekolekcje i sesje weekendowe
Strona WWW: http://www.emmanuel.pl/wspolnota/taniec/menu.php?id_menu_item=1
E-mail: diakoniatanca@emmanuel.pl
Kierownik duchowy: ks Wojciech Ignasiak
Kierownik świecki: Diakonia Tańca Wspólnoty Emmanuel
Plakat: Pobierz
Rekolekcje Modlitwa przez taniec
Zastanawiasz się, czy można połączyć sprawy tak różne jak taniec i modlitwa? Można :))) Jesteśmy tego przykładem, diakonią tańca działającą od ponad 23 lat :)) w Stowarzyszeniu Katolickiej Wspólnoty Emmanuel, która wyrosła z Ruchu Światło Życie.

” Podczas wrześniowych rekolekcji chcemy podjąć temat , wydaje się, podstawowy dla naszej wiary- relacji z Bogiem Ojcem. Niby to takie proste,a w praktyce wielu z nas ma z tym problem. Dlaczego relacja z Bogiem Ojcem jest dla nas często taka trudna? Dlaczego łatwiej jest nam się modlić do Jezusa, prosić o Ducha Świętego, podczas gdy Bóg Ojciec czasami musi czekać na nas wiele lat. Te i inne pytania będziemy chcieli sobie postawić w czasie rekolekcji.”

Będzie to przede wszystkim bardziej czas rekolekcji,niż warsztatów !
Oprócz konferencji i wspólnej modlitwy (w tym też Eucharystia i adoracja Najświętszego Sakramentu) będziemy uczyć się tańców do znanych i mniej znanych pieśni chwały ( wciąż powstają nowe tańce, którymi będziemy chcieli się podzielić ).
Aby uczestniczyć w rekolekcjach nie potrzeba posiadać specjalnych umiejętności, czy przygotowania tanecznego. Tańce są bardzo proste i może tańczyć je naprawdę każdy.

WYCHODZĄC NAPRZECIW CZĘSTYM ZAPYTANIOM, PODCZAS OBECNYCH REKOLEKCJI ( NA CZAS NAUKI TAŃCA I MODLITWY ) ZAPEWNIAMY OPIEKĘ NAD DZIEĆMI POWYŻEJ 4- EGO ROKU ŻYCIA !
loading