Ogłoszenia /

REKOLEKCJE DLA SIÓSTR ZAKONNYCH I OSÓB ŻYCIA KONSEKROWANEGO /

Powrót
Wydarzenie: rekolekcje
Miejscowość: Wigry
Województwo: podlaskie
Termin: 16.02.2018 - 23.02.2018
Godzina: 00:00 - 00:00
Koszt: płatne
Cena: 700.00zł za całe wydarzenie
Nr telefonu: recepcja 87 566 24 99
Specyfika wydarzenia: Rekolekcje zakonne
Strona WWW: http://www.wigry.org/category/rekolekcje/
E-mail: recepcja@wigry.pro
Kierownik duchowy: ks. dr Jacek Stefański
Kierownik świecki: Fundacja WIGRY PRO
Plakat: REKOLEKCJE DLA SIÓSTR ZAKONNYCH I OSÓB ŻYCIA KONSEKROWANEGO
REKOLEKCJE DLA SIÓSTR ZAKONNYCH I OSÓB ŻYCIA KONSEKROWANEGO
Podejmując jako temat przewodni słowa „Wstań, idź do Niniwy”, rekolekcje dla sióstr zakonnych i osób konsekrowanych w formie Lectio Divina w pokamedulskim klasztorze w Wigrach bazują w tym roku na Księdze Jonasza. Podkreślając konieczność zawierzenia swego życia Niepokalanej Matce Chrystusa i umacniając się mądrością świętych, rekolekcje stanowią duchową wędrówkę po ścieżce powołania zakonnego przez pryzmat doświadczeń proroka Jonasza. Rekolekcyjny czas łaski na wzgórzu wigierskim będzie pomocą w codziennym rozeznawaniu woli Bożej i w pogłębianiu swojej konsekrowanej oraz maryjnej miłości do Chrystusa i Kościoła.

*Rekolekcje prowadzi ks. dr Jacek Stefański, urodzony w Izraelu, kapłan diecezji ełckiej, biblista, były wieloletni ojciec duchowny kleryków oraz wykładowca Pisma świętego i języka hebrajskiego. Obecnie posługuje jako kierownik duchowy i zajmuje się formacją rekolekcyjną oraz biblijną w pokamedulskim centrum areopagu nowej ewangelizacji w Wigrach.

**W ciągu roku jest zawsze możliwość indywidualnego kierownictwa duchowego.

Koszt Rekolekcji – 700zł/os (Noclegi w pokojach 2 osobowych – za pokój 1 osobowy dopłata 100zł.). Zaliczka 50zł tydzień przed rozpoczęciem
loading