Ogłoszenia /

Rekolekcje dla małżeństw online /

Powrót
Wydarzenie: rekolekcje
Miejscowość: Gdynia
Województwo: pomorskie
Termin: 16.04.2021 - 18.04.2021
Godzina: 18:00 - 14:00
Koszt: płatne
Cena: 150.00zł za całe wydarzenie
Nr telefonu: 58 719 5404
Specyfika wydarzenia: Rekolekcje małżeńskie
Strona WWW: https://www.spotkaniagdynia.pl/terminy/dla-malzenstw/
E-mail: zgloszenia.gdynia@spotkaniamalzenskie.pl
Kierownik świecki: Spotkania Małżeńskie / Gdynia
Plakat: Rekolekcje dla małżeństw online
Rekolekcje dla małżeństw online
Rekolekcje dla małżeństw mają na celu pogłębianie więzi małżeńskiej, pomoc w lepszym i głębszym zrozumieniu się męża i żony oraz pełniejsze doświadczenie sakramentalnego wymiaru ich związku. Dokonuje się to poprzez proponowanie małżeństwom takiej formy dialogu, która z jednej strony pozwoli mężowi i żonie głębiej poznać się nawzajem, z drugiej zaś – w przypadku nieporozumień – pomoże rozwiązywać konflikty między małżonkami.

Jeśli chcielibyście pogłębić swoją więź to także zapraszamy Was do przeżycia tych Rekolekcji.

Rekolekcje Podstawowe dla Małżeństw online organizujemy w dniach 16-18.04.2021 (początek w piątek o 18:00, a koniec o 14:00 w niedzielę - z planowanymi przerwami).
 
Weekend Podstawowy dla Małżeństw  online jest też Naszą reakcją na otrzymane zapytania mailowe i telefoniczne od małżonków, dla których na obecnym etapie życia ważne jest: odbudowanie związku, ponowne zbliżenie się do siebie, pokonanie muru, który wyrósł między nimi, wzajemne zrozumienie i akceptacja. Weekend ten będzie też miejscem, gdzie można przyjrzeć się co jest źródłem powstających konfliktów i nieporozumień.

Wolelibyśmy spotkać się z Wami w domu rekolekcyjnym ICFD Gdynia, ale sytuacja pandemii i obecnych obostrzeń nie pozwala nam na realizację takiej formy. Dlatego te rekolekcje zrealizowane będą  w formie zdalnej.
 
Dla małżonków, którzy przeżyją te rekolekcje będzie to szansa na dalsze budowanie relacji pomiędzy nimi w całkowicie inne przestrzeni - przestrzeni wzajemnego słuchania, zrozumienia, dzielenia się sobą, a nade wszystko przebaczania. 
 
Zapisy na te rekolekcje online znajdują się na stronie https://spotkaniagdynia.pl/terminy/sm/
loading