Ogłoszenia /

Od nowa: spotkanie dla tych, którzy pragną w... /

Powrót
Wydarzenie: spotkanie modlitewne
Miejscowość: Kraków
Województwo: małopolskie
Termin: 23.02.2019 - 23.02.2019
Godzina: 19:00 - 22:00
Koszt: darmowe
Specyfika wydarzenia: Inne
Strona WWW: https://www.facebook.com/events/947745278762482/
E-mail: asia@glosnapustyni.pl
Plakat: Od nowa: spotkanie dla tych, którzy pragną w życiu czegoś więcej
Od nowa: spotkanie dla tych, którzy pragną w życiu czegoś więcej
Zapraszamy Was na niezwykły wieczór dla tych wszystkich, którzy potrzebują duchowej odnowy oraz tych, którzy poszukują w życiu czegoś więcej. Chcemy spotkać się razem. Będzie czas radości, śpiewu, ekspresji, uzdrowienia, czas słuchania i refleksji, a także możliwość skorzystania z indywidualnej posługi modlitewnej. Przez cały czas będzie także można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.

Kto będzie z nami? Tego wieczoru do Krakowa przyjadą ludzie, którzy sami w swoim życiu doświadczyli odnowy i przełomu. Pokonali rzeczy, które przytłaczały i zniewalały ich życie. Wielu z nich znajdowało się na dnie. Ale na ich drodze stanął Bóg. I dziś pomagają tysiącom ludzi spotkać się z Nim. Tego wieczoru liderzy z 11 różnych krajów świata będą stawać razem, aby pomóc mieszkańcom Krakowa doświadczyć przełomu i odnowy ich życia. A to wszystko wspólnie z przedstawicielami ICCRS z Rzymu, (którzy z całym zespołem liderów będą pracować przez tydzień w ramach kursu LTC) oraz muzykami związanymi z Fundacją Bless (Gliwice), którzy pomogą nam w stworzeniu unikalnej atmosfery tego wieczoru. Bądźcie razem z nami!

Już dziś zapiszcie w swoich kalendarzach:
Kiedy: 23 lutego, godzina 19:00
Gdzie: parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego os. Dywizjonu 303 Kraków

Chcesz odnowić swoja relację z Bogiem? Potrzebujesz przełomu? Pragniesz w życiu czegoś więcej? Przyjdź. Wierzymy, że ten wieczór będzie zmieniać miasto. Może zmienić również Twoje życie. Przyjdź, doświadcz, zacznij od nowa.

A jeśli wśród Twoich znajomych, rodziny czy przyjaciół są osoby, które również potrzebują odnowy w swoim życiu, koniecznie zabierz ich ze sobą.

Organizatorzy wydarzenia: Głos na Pustyni, Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Krakowskiej, ICCRS.

Patronat honorowy: Metropolita Krakowski abp Marek Jędraszewski

Współpraca strategiczna: Metanoia, Wspólnota Uwielbienia "Głos Pana", Fundacja 24/7 Poland - preparing the way of the Lord, Diakonia Świętej Rodziny, Chefsiba, wspólnota DOM, Wspólnota Modlitewno-Ewangelizacyjna ABBA.

Partnerzy: Apostolski ruchwiary.pl, Góra Oliwna, wspólnota Jafa Wspólnota Ezechiasz, Szkoła Liderów, Fundacja Szkoła Sług Ducha, Fundacja Bless.

Patroni medialni: DEON.pl, Aleteia PL - Duchowość i lifestyle, Gość Niedzielny, Radio eM 107,6 Fm, Wiara.pl, Przewodnik Katolicki.
loading