Ogłoszenia /

Nie lękajcie się. Miłość większa od lęku. /

Powrót
Wydarzenie: rekolekcje
Miejscowość: Gdańsk
Województwo: pomorskie
Termin: 20.10.2017 - 22.10.2017
Godzina: 18:00 - 14:00
Koszt: płatne
Cena: 160.00zł za całe wydarzenie
Nr telefonu: +48 609 113 117
Specyfika wydarzenia: Katechezy
Strona WWW: http://www.dmk.pl/category/rekolekcje-w-naszym-domu/
E-mail: biuro@dmk.pl
Kierownik duchowy: o. Piotr Pliszka
Nie lękajcie się. Miłość większa od lęku.
TERMIN:

20 – 22 października 2017 roku

REKOLEKCJE DLA WSZYSTKICH

TEMAT:

Nie lękajcie się. Miłość większa od lęku. Rekolekcje jak pokonać lęk?

Czym jest lęk? Czego się lękasz najbardziej? Co się kryje za Twoimi lękami? Co jest jego źródłem? Jakie są skutki lęku? O czym Cię informuje i przed czym chroni, a co hamuje? Jak działa lęk na umysł i duszę? Jak przezwyciężyć


CELE:

Rekolekcje pozwolą Ci nazwać Twoje lęki, określi ich pochodzenie oraz skutki. Poznasz co Biblia mówi o lęku. Poznasz postaci biblijne, które Bóg powołuje mimo lęku do wypełnienia określonej misji. Określisz nowe, twórcze zachowania w sytuacji uczucia lęku, nauczysz się jak oswoić uczucie lęku oraz podejmować decyzje mimo lęku, nauczysz się racjonalizować lęk i przemienić go w siłę, aby nadać lękom twórczą dynamikę.

DLA KOGO?

Zapraszam kobiety i mężczyzn w każdym wieku, którzy rozpoznają w sobie lęki i chcą nauczyć się jak je pokonywać; którym lęk utrudnia lub uniemożliwia podejmowanie decyzji, ogranicza aktywność, powoduje bezradność, jest przyczyną wycofania, przeszkodą w nawiązywaniu trwałych relacji i przeżywaniu bliskości.

KOSZT REKOLEKCJI ZA OSOBĘ:

160 zł – wyżywienie, koszty organizacyjne, bez noclegu
190 zł – nocleg, wyżywienie, koszty organizacyjne, pokój wieloosobowy (5-4)
220 zł – nocleg, pełne wyżywienie, koszty organizacyjne, pokój trzyosobowy
260 zł – nocleg, pełne wyżywienie, koszty organizacyjne, pokój dwuosobowy
300 zł – nocleg, pełne wyżywienie, koszty organizacyjne, pokój jednoosobowy

Potwierdzeniem w udziału w sesji rekolekcyjnej jest dokonanie pełnej opłaty według wybranej przez siebie opcji w zgłoszeniu, na niżej podane konto do 7 dni przed rozpoczęciem rekolekcji.

Brak opłaty rozumiemy jako wycofanie się z udziału w rekolekcjach. Zabieg ten pozwala nam przyjąć określoną ilość osób bez niepotrzebnego blokowania miejsc.

DOM POJEDNANIA I SPOTKAŃ IM. ŚW. MAKSYMILIANA M. KOLBEGO

80-822 GDAŃSK UL. ŚW. TRÓJCY 4

PNB Paribas Bank Polska S.A.
ul.Okopowa 7,
80-819 Gdańsk
BIC: PPAB PLPK

nr konta w PLN: 29 1600 1303 1849 0332 9000 0001
w systemie IBAN: PL29 1600 1303 1849 0332 9000 0001

REKOLEKCJE POPROWADZĄ:

o. dr Robert Zbierański OFM Conv., franciszkanin, pedagog, duszpasterz franciszkańskiej wspólnoty akademickiej w Gdańsku, prowincjalny moderator Ruchu Światło-Życie, zastępca dyrektora Domu Pojednania i Spotkań im. Św. Maksymiliana M. Kolbego.

o. Piotr Pliszka OFM CONV., dyrektor Domu Pojednania i Spotkań, przełożony braci ze Wspólnoty Domu Św. Maksymiliana, rekolekcjonista, kierownik duchowy, moderator kręgu Domowego Kościoła; z zamiłowania kucharz; odpowiedzialny za projekt „Wyspa Świętego Franciszka”, którego elementem jest Dom św. Maksymiliana.

Irena Neumueler, teolog, pedagog, doradca chrześcijański, trener rozwoju osobistego; ukończyła studia doktoranckie na UKSW w Warszawie na wydziale teologicznym; ma doświadczenie pracy nauczycielskiej i wykładowcy; jest pomysłodawczynią i autorką Programu Status Feminae oraz prezesem Fundacji Status Feminae; właścicielką firmy szkoleniowej InSpe INSPIRACJA I ROZWÓJ; jej pasją od wielu lat jest towarzyszenie i wspieranie w rozwoju duchowym i osobistym drugiego człowieka.
loading