Ogłoszenia /

"Jak się spalać by się nie wypalić" /

Powrót
Wydarzenie: rekolekcje
Miejscowość: Jurgów
Województwo: małopolskie
Termin: 29.06.2024 - 05.07.2024
Godzina: 14:00 - 10:00
Koszt: płatne
Cena: 850.00zł za całe wydarzenie
Nr telefonu: 728705470
Specyfika wydarzenia: Rekolekcje (inne)
Strona WWW: https://cadr.redemptor.pl/brzegi/wydarzenia/jak-sie-spalac-by-sie-nie-wypalic-posluga-z-miloscia-i-pasja-czyli-rekolekcje-dla-wszystkich-opiekujacych-sie-chorymi/
E-mail: brzeryn23a@gmail.com
Kierownik duchowy: o. Andrzej Kowalski CSsR
"Jak się spalać by się nie wypalić"
Rekolekcje dla opiekujących się starszymi i chorymi.

Coraz częściej wśród nas osób starszych i chorych. Coraz częściej spotykamy się z propozycją rekolekcji dla chorych, turnusami rehalibitacyjnymi, nabożeństwami z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych itp.

Jednak co z ich opiekunami, co z tymi którzy na co dzień zmagają się z bezradnością wobec postępującej niepełnosprawności u bliskich czy pacjentów? Co wreszcie z tymi którzy od wielu miesięcy , czy lat zaangażowani są czynnie w opiekę, pielęgnację i towarzyszenie osobom chorym/ umierającym ? Skąd mają czerpać siły? Jak się nie zniechęcić? Jak nie stracić wiary? Jak radzić sobie ze zmęczeniem? Z poczuciem bezsensu? Z brakiem cierpliwości? Jak mądrze zadbać o siebie by móc pełniej i owocniej poświęcić się służbie chorym?

Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w świetle wiary i Słowa Bożego w czasie tych rekolekcji dedykowanych dla osób zaangażowanych w posługę osobom starszym i chorym.
loading