Ogłoszenia /

Franciszkańskie Dni Skupienia /

Powrót
Wydarzenie: rekolekcje
Miejscowość: Niepokalanów Lasek
Województwo: mazowieckie
Termin: 19.10.2018 - 21.10.2018
Godzina: 18:00 - 14:00
Cykliczne: Raz w miesiącu
Koszt: płatne
Cena: 90.00zł za całe wydarzenie
Nr telefonu: tel: 781 213 240
Specyfika wydarzenia: Rekolekcje i sesje weekendowe
Strona WWW: http://dniskupienia.info.pl/
E-mail: franciszkanskiedniskupienia@gmail.com
Kierownik duchowy: O. Sylwester M. Gąglewski
Franciszkańskie Dni Skupienia
Franciszkańskie Dni Skupienia (FDS), na które cię zapraszamy mają za zadanie stworzyć możliwość działania Pana Boga w twoim życiu. Oczywiście Bóg jest obecny zawsze i wszędzie, ale są miejsca i czasy Jego szczególnej obecności i takim czasem są również Dni Skupienia w Niepokalanowie Lasku.

Jest to miejsce będące własnością Niepokalanej i wszelkie dobro, które się tu dokonuje przychodzi za Jej przyczyną.
Otwartość na działanie Boże jest konieczna by przyjąć to, co nam przygotował Bóg. Nie chodzi o jakieś szczególne wzruszenia, ale o twoją decyzję, by się do Niego zbliżyć.

Pomyśl, kto jest bardziej otwarty na Jego Łaskę, ktoś, kto podczas Mszy św. stoi przed kościołem i rozmawia, czy ktoś, kto wszedł do środka i usiadł najbliżej jak się dało.

Tu przypomina się wydarzenie z Ewangelii, gdzie czterech ludzi niosło paralityka. Ich otwartość wyraziła się w tym, że rozebrali dach nad Jezusem i tą drogą spuścili przed Niego osobę, którą nieśli. Twoim otwarciem może być więc już sam fakt przyjazdu na FDS.
Na FDS zapraszamy młodzież, studentów, małżeństwa i inne osoby poszukujące głębszej relacji z Bogie oraz sensu i ładu w swoim życiu. Tematy i sposób ich przekazania staramy się dostosować do ludzi młodych.
loading