Ogłoszenia /

Czego pragną kobiety? Rekolekcje dla Mam z dziećmi /

Powrót
Wydarzenie: rekolekcje
Miejscowość: Kraków
Województwo: małopolskie
Termin: 23.03.2017 - 25.03.2017
Godzina: 10:00 - 12:00
Koszt: darmowe
Specyfika wydarzenia: Rekolekcje wielkopostne
Strona WWW: http://macierzanka.org.pl
Kierownik świecki: Magdalena Sendor
Plakat: Czego pragną kobiety? Rekolekcje dla Mam z dziećmi
Czego pragną kobiety? Rekolekcje dla Mam z dziećmi
Już po raz dziewiąty Grupa Mam “Macierzanka” zaprasza na wyjątkowe rekolekcje wielkopostne dla mam z małymi dziećmi, które odbędą się w dniach 23-25 marca 2017 r. w parafii św. Józefa w Krakowie.

W tym roku rekolekcje pod hasłem „Czego pragną kobiety?” wygłosi o. Paweł Drobot CSsR m.in. opiekun duchowy Dzielnych Niewiast.

Temat rekolekcji nawiązuje do historii spotkań kobiet z Jezusem. Chcemy zaprosić uczestniczki do przeżycia przygody na drodze, której przewodniczkami będą trzy kobiety: Samarytanka, Nawrócona grzesznica oraz Maryja. Będą prowadzić nas na ścieżkach naszych pragnień, przebaczenia, uzdrowienia uczuć i relacji, oraz odkrywania obecności Boga w naszym życiu.

Organizatorki rekolekcji, jak co roku, przewidują możliwość skorzystania z sakramentu pokuty (zapewniona opieka dla dzieci)możliwość nakarmienia i przewinięcia dziecka w przyjaznym miejscu oraz kącik zabaw dla dzieci w nawie bocznej.

Macierzanka zaprasza również na swoje cykliczne spotkania. Po szczegóły zapraszamy na stronę www.macierzanka.org.pl oraz na fb https://pl-pl.facebook.com/Macierzanka-290884284260667/

Przyjdź, posłuchaj i zaczerpnij!
loading