Ogłoszenia /

22-24.09.2017R. – REKOLEKCJE DLA OSÓB PORANIONYCH /

Powrót
Wydarzenie: rekolekcje
Miejscowość: Wigry
Województwo: podlaskie
Termin: 22.09.2017 - 24.09.2017
Godzina: 16:30 - 14:00
Koszt: płatne
Cena: 250.00zł za całe wydarzenie
Nr telefonu: 87 566 24 99 recepcja
Specyfika wydarzenia: Rekolekcje (inne)
Strona WWW: http://www.wigry.org/category/rekolekcje/
E-mail: recepcja@wigry.pro
Kierownik duchowy: ks. dr Jacek Stefański
Kierownik świecki: Fundacja WIGRY PRO
Plakat: 22-24.09.2017R. – REKOLEKCJE DLA OSÓB PORANIONYCH
22-24.09.2017R. – REKOLEKCJE DLA OSÓB PORANIONYCH
Często dostrzega się w osobie Abrahama obraz człowieka ufającego Bogu bez granic. Zapomina się jednak, że Abraham musiał się zmierzyć z bolesnymi doświadczeniami, które dla nas stanowią drogowskaz i pomoc w życiu obfitującym w krzyże. Dla tych, którzy doznali różnego rodzaju zranień, przejście przez ścieżkę życia za przewodnictwem Abrahama może służyć jako pomoc w odkryciu, że zranienia nie muszą nas ograniczać, lecz udostępnić nam horyzonty wzrastania w łasce i w świętości. Święty Jan Paweł II, podkreślając związek między wiarą Abrahama a wiarą Najświętszej Maryi Panny wskazał na katolicki „klucz”, który wlewa w nasze serca moc dla podźwignięcia się z trudności. Dzieje się to przy duchowym wsparciu i wstawiennictwie Matki Bożej, u której wiara Abrahama znalazła swoje spełnienie. Udaj się więc na wzgórze wigierskie pod opieką Niepokalanej i odkryj ponownie uzdrawiające właściwości słowa Bożego na przykładzie Abrahama, który nauczył się wędrować drogą wiary.

*Rekolekcje prowadzi ks. dr Jacek Stefański, urodzony w Izraelu, kapłan diecezji ełckiej, biblista, były wieloletni ojciec duchowny kleryków oraz wykładowca Pisma świętego i języka hebrajskiego. Obecnie posługuje jako kierownik duchowy i zajmuje się formacją rekolekcyjną oraz biblijną w pokamedulskim centrum areopagu nowej ewangelizacji w Wigrach.

**W ciągu roku jest zawsze możliwość indywidualnego kierownictwa duchowego.

Koszt: 250zł/os (Noclegi w pokojach 2 osobowych – za pokój 1 osobowy dopłata 100zł.). Zaliczka 50zł tydzień przed rozpoczęciem.

Rozpoczęcie o 16:30 w piątek - przyjazd i zakwaterowanie.
Zakończenie ok 14:00 w niedzielę.
loading