Czytelnia /

Niezwykłe przygody aniołów - Robert M. Rynkowski /

Powrót
sobota 28 październik 2017, 1 rok temu

Niezwykłe przygody aniołów - Robert M. Rynkowski

Niezwykłe przygody aniołów

Mogłoby się wydawać, że życie uczennicy pierwszych klas szkoły podstawowej to czas beztroski. Nic bardziej mylnego! Karolinka ciągle staje przed wyzwaniami, z którymi nawet dorosłym czasami trudno sobie poradzić. Wchodzi na szczyty gór, odrabia lekcje. Uczy się samodzielnego podróżowania komunikacją miejską. Czasem znajduje się w prawdziwym niebezpieczeństwie. Na dodatek groźny diabeł Kamil, pragnący zrobić wielką karierę w piekle, nieustanie usiłuje wciągnąć ją w nowe kłopoty. Karolinka w każdej sytuacji może jednak liczyć na swoich rodziców, a przede wszystkim anioła Karolinę, który niewiele ma wspólnego z cherubinkiem leżącym na chmurze. Taki anioł do zadań specjalnych nie tylko ciągle walczy z diabłami, lecz także wykonuje specjalne misje na ziemi, a nawet bierze udział w bitwach.

Robert M. Rynkowski, Niezwykłe przygody aniołów, Wydawnictwo Petrus, s. 112.

 

Niezwykłe przygody aniołów to kilkanaście, napisanych przez teologa, bogato ilustrowanych, zabawnych, bardzo pouczających, dydaktycznych historii, które mogą się stać pasjonującą lekturą rodzinną. Nie tylko są one świetną rozrywką, ale i skłaniają do pomyślenia o tym, co w życiu ważne, i o tym, czego nie da się zobaczyć. Przekonują także, że teologowie nie muszą być nudni, a książki o aniołach infantylne (mimo że napisane dla dzieci).

 

Premiera książki w połowie listopada 2017 r., a już teraz jest ona do nabycia w przedsprzedaży w księgarni Wydawnictwa Petrus (http://www.wydawnictwopetrus.pl/niezwykle-przygody-aniolow,563,787,produkt.html) i w księgarniach internetowych (np. TaniaKsiążka.pl http://www.taniaksiazka.pl/niezwykle-przygody-aniolow-robert-m-rynkowski-p-939288.html).

 niezwykłe przygody aniołów.jpg (101 KB)

loading