Czytelnia /

#DobraLEKTURA: Ukryte grzechy /

Powrót
sobota 21 styczeń 2017, 1 rok temu

#DobraLEKTURA: Ukryte grzechy

Ukryte grzechy.jpg (24 KB)

Ukryte grzechy, Merlin R. Carothers

    Jeden z moich ulubionych pisarzy literatury chrześcijańskiej. Autor kilku bestsellerowych książek: Moc uwielbienia, Zdumiewająca potęga wiary, Tajemna broń Boga. Choć zachęcam do lektury każdej z tych pozycji, dziś skupiam się na najnowszej z wydanych w Polsce książek, tego nieżyjącego już autora.

     Ukryte grzechy to historia młodego człowieka, który marzy o wielkiej karierze, jednocześnie pragnie pomagać innym i ma świadomość, że ludzie na niego liczą. Brzmi znajomo? Myślę, że tak. Każdy z nas przecież chciałby w życiu dokonać coś wielkiego, zdobyć uznanie i szacunek innych. Niestety mężczyzna nie zdaje sobie sprawy z tego, iż od początku ma wroga, który tylko czeka, aby zaatakować. W konsekwencji tej podstępnej gry człowiek upada, a jego wzniosłe marzenia zdają się być coraz dalsze od realizacji.

     Tak naprawdę to historia każdego z nas. Wszyscy jesteśmy adresatami knowań i pokus szatana. Autor pragnie uświadomić nam jakimi drogami zło wchodzi do naszego serca oraz podaje sposoby jak oczyścić swoje wnętrze i nie pozwolić szatanowi rozluźnić bądź całkowicie zerwać relacji z Panem Jezusem, która tak naprawdę jest jedyną „receptą” na szczęśliwe życie.

Zobacz książkę <---

loading